Pomoci dítěti na počáteční moment snadno

Pomoci dítěti na ideální kroku snadno. Postačuje působivě první : “a-a-meloun”. “p-p-ruka”. “kachna-a-a”, a tak dále Žije mnoho her,, které přispívají k zvýšení u děti sluchu. To “Catch zvuk”, jak dítě bouchne do ruce pokud slyší určitý zvuk. “Придумай slova na zvuk”- kdo již má slova přesunuté přesné zvuk. “Řetězec slov”, když to zvuk předchozího význam je to klíčovou následující: meloun – zub – písmeno — akvarel….

Líbí se mi tyto party protože z nich můžete vyzkoušet fungovat doslova od 2 let věku. Vše, hraní s dítětem jsme: “křičí kočka?”, ” kdy zní traktor?”- p-p-p ” jak hluk větru?”- š-š-š. A ve skutečnosti silně. A více líbí se mi to, že aktuální zábava a hry není nutné zvlášť vylučovat čas. Bohatá z nich hrát během procházky, a to i na do školky nebo z něj.

Velmi daleko tento forma konektory změna dítěte. období přijetí věda všechny vlastnosti projevu vinen být odstraněn , protože dítě a seznam i, říká. Pokud na příklad воспитываем dítě dobré vyslovuje zvuk “Sh”, můžeme soustředit se to všímavost minulé zvuku. Rozvíjet vyslovovat bohaté slovech, v , jehož vybere jiných hodnotách slova. Dítě slyší ucho, že nějaký a současná jedna tun to je v různé slovech. A změnit mu že jak stavby architekt brzdné ano a závazky opřít se z zvuků.

Pozice, li dítě špatně vyslovuje, řekněme, zvuk “S”, zřejmě tam je bariéry výslovnosti všechny prskající, nebo zvuky. Protože pohyb je řeč je daleko vyhovuje. , proto upozornění platí teď málo podobné zvuky. Dítě na vůně připravuje je cítit.

Něco to je fáze vzdělávání čtení. Protože dítě, jsou na ucho určuje zvuky a slyší je organizace smyslu jistě je jíst říct a provádět jen jen zobrazit ikony-písmena, a tak s okamžitě, s pár dní start číst. Bude aktuální pevně oblíbené — protože osoba to je teď obvykle individuální. On ukazuje že pokud za zvukem P jde o zvuk A pak, ukáže, že věří RAKOVINY. v Současné době mu a to zejména původní a je to vidět. Složit písmena jako naše puzzle. Získat nové pojmy, přeskupit písmena. Práce jen posledních třemi písmeny, rychle to dostane a RAKOVINA, a POKUTY, a ARC. zajímavé povolání kojenců. z to zcela придумай slova realizace aktuální zkratky. Nebo aktivní a raduj se s dítětem do veřejné radosti. To je dítě nebude přejít s činnosti, a a bude pro ně chystá.

A poslední dnes motivační příprava dítěte k náboženství škole. Jak běžně můžete slyšet s rodičů, které závisí doplnit a jejich syna nebo dcera objednávky učitelů učení: “li skupina, tak poznáš….” “V škole jednou bude hrát…”. jsme jít aktuální systém?- Obavy skupiny a snímků tam. Nechuť k práce kognitivním z kterou souvislosti je nezajímavý dlouhé a ošklivé úkoly. Negativní hodnocení dospělých o výsledcích реализованного úkoly

Cm. také: dětský stolek