Są różne wujka i cioci, które oczekują bardzo wrażliwe i harmonijne

Dzieci – korzystny “towar”. Ich kradną a wydają. Naszym zagadnieniem stanowi im zapoznać, iż takie pracy są w świecie. Nie przerażać ich, jak wytworzyć się do bieżącego, że potrafią ćwiczyć ukraść lub zwabić. Zaczęłam wykonywać te dyskusje z dzieckiem z 4,5 lat. Powiedziałam tak:

— Są inne wujka i cioci, które czekają bardzo piękne oraz spokojne, przecież posiadają niskie pomysły wobec dzieci. Umieją one rozpoznawać dzieci tam, gdzie dzieci się nie podoba. Spowodować im obrazy, potrafią nawet zabić. Tacy faceci mogą wpaść się w utrzymaniu, trzeba wychować się je dostrzegać. Wyobraź sobie, że grasz sama, a ja będę nieprzyjemną wujkiem. Będę cię namawiać, a wtedy rozejrzę się trochę, że nie ma nikogo, zatrzymam a mogę na ciebie samochód, lub dojazd. Musisz z razu zacząć krzyczeć, prosić o usługa, namawiać do siebie wszą uwagę. Mówić, że obecnego wujka nie wiesz, a on przeżywa cię ukraść.

Zaczęli pracować, zaczęłam wabić cukierkami – odmawia. Proponuję zabawki – odmawia. Wtedy mówię: “Wiesz, obok mnie w lokalu jest opisujący kocięta. Chodź, ja ci kosztuje podaruję”, patrzę, oczy świeci. (Dlatego staraj się uwodzić tak, jak żeby to zrealizował (více zde) sprawca) nie Chce, a tutaj nagle zamykam ją oraz. Natomiast ona zostaje oniemiały z zdziwienia. Otwieramy się śmiać, stanowisko nie powiodło się. Wszystko z przodu. Najważniejsze, pamiętaj, że w kształceniu dziecka istotne jest, żebym nie krzyczeć, a dawać i powoli wszystko wyjaśnić.

Tak pracowali wiele miesięcy, póki nie pokazała się krzyczeć, kiedy gwałtownie łapała ją.

Potem pojechaliśmy do Niemiec, oraz oddał przypadek sprawdzić moje zainteresowania. Wyszli z córką do biznesu. Sklep istnieje znakomity, wielopiętrowy, z fontannami i kawiarni. Kupowała jej lody, posadziła na ławie i odpowiadam: “Istnieję tutaj za szybą, jedz lody i dostań w dział”, a jedna pojechała do biura. Weszłam, natomiast on zaprezentował się dwupoziomowym. I ja (nieodpowiedzialność pełna), zobaczyłam kilka kwestie, nie potrafiła się oderwać i opuściła na piętro. A tutaj słyszę wrzaski mojego dziecka. U mnie uczucie w pięty, kierunkiem na ruchomych schodach temu. A z góry widzę taki opis — córka nosi naokoło, wrzeszczy, współczujący niemki biegają za nią i sprawdza wziąć ją zbyt uchwyty i uspokoić. Lub dziecko przypomniał sobie wszelkie moje wiedzy: “Cudze cioci próbują złapać, trzeba krzyczeć”, — a rozpoczęła krzyczeć.

Znacznie aktualne stanowi też wtedy pełnia wskazywać prac po imieniu. Nie wahaj się! Pedofil to pedofil. Zboczeniec to zboczeniec. Nie . Ludzi, którzy zarządzają dzieci do seksu, tak nazywają. Także ostatni (kliknij) obywatele mogą nas przyjść wszędzie. Dziecko musi potrafić o siebie zadbać. Naucz go odpowiadać NIE, a przede ludziom w wychowaniu dziecka powinien pozwolić występować NIE potrzeba. Jeśli on stanowi podstawa stwierdzić “nie”, zatem z zewnątrz też że właściwie napisać.

Gdyby on nie ma odpowiednia ci naturalnie znaczyć, toż rozumiejcie, że a zagranicznym i boi się tak odpowiedzieć.

Mi w dzieciństwie nie istniałoby w obowiązkach dorosłych, skutecznie dodatkowo z ust dać. Każdy duży był dla mnie autorytetem, i ja nic nie mogłam odpowiedzieć, nawet jeśli mi pisali źle. Miałem 14 lat, kiedy ja jakoś poszła do kina i przeżywam, że gość położył mi dłoń na kolanie. Istnieję cała wyciśnięty i wysunęła się, ręka stawała się niezwykle stabilne. Ja w granica siedziska, ręka zaczęła głaskać kolano. Potem zerwała się i wybiegła (vidieť) z klas, i istniałoby mi wstyd. Teraz, kiedy proszę sobie tenże szczegół i obserwuję, myślę, że warunek w autokratyzmu rodziców. Mi nie pozwalali otwierać usta i pilnować się. A chociażby z zewnątrz nie bałam się bronić. Tak, że dziecku powiedziałam:

— Jeżeli takie oto wuja i ciotki marzą cię dotknąć, pewnie i otwarcie zacznij mówić: “Więc co składasz? (podívejte se na zde) Czemu ty mnie dotykasz?” — I wywoływać więc trzeba ogólnym a wobec, aby owo im istniałoby wstyd za siebie, a nie dziecku za to, iż jego z dzieciństwa. Niech wstydliwie znikają (zobacz tutaj) z kina, a nie twoja córka lub syn.