Nohy musia byť udržateľné

Nohy musia byť udržateľné. Vzorka musí stáť pevne. Za štyri mesiace, deti stanú dostatočne vyvinuté a ich činnosť nie je dovolené v kolíske, pretože to môže viesť k nehodám. Psychológovia proti hojdanie: novorodenec potrebuje neustály kontakt s matkou, takže je najlepšie rock v náručí.
Žiaduce, aby sa odnímateľný ráfik. Z tohto dôvodu môžete vždy pohybovať blízko ku kolíske rodičovskej posteli. Kid sa bude cítiť, že matka je budúci a jeho Banaby spánok bude vždy v pokoji. Mamička bude tiež vhodná pre kŕmenie dieťaťa, bez toho aby sa v rovnakom čase.

alea
Hĺbka by mala byť upravená. Prvé poschodie bude povýšená na novorodenca bola výhodná pre správu, a potom sa spodná padá na vyrástla dieťa nemôže vypadnúť. Kontrola: hĺbka od horného okraja matrac by mala byť až 65 cm – je veľmi bezpečná výška pre dospelými deťmi.
by nemala presiahnuť 6 cm vzdialenosť medzi priehradovými prúžkami. Jedná sa o veľmi dôležitý okamih, takže budete musieť ísť do obchodu s pravítkom alebo meter. Lacné neoverené vzorky sa v poslednej dobe stala najväčšou hrozbou pre život detí. Ak je vzdialenosť Banaby medzi mrežami viac, uviazol medzi tyče budú paže, nohy a dokonca aj kniežatá medzi synmi.
Dno v stavebníctve by malo byť roštov s cieľom umožniť dobrou prirodzenou cirkuláciou vzduchu. Z toho bude dýchať postieľku, čo je veľmi dobré pre zdravý spánok omrvinky.

Dúfame, že tieto tipy vám pomôžu rýchlo sa orientovať v obchode s výberom konkrétneho modelu lôžku. Pomôžeme vám vytvoriť život svojich detí s maximálne pohodlie a komfort, takže si prečítajte ďalšie články o našich webových stránkach venovaných interiéru detskej izby.

Počas plánovacej fáze tehotenstva rodičia už sníva o tom detské postele, kde sa ich dom sa nachádza v detskej izbe, a to je pozoruhodné, ako sa vybaviť.

Ak chcete zistiť správne miesto pre detské postieľky, je potrebné pochopiť, že v prvom roku života bude dieťa potrebovať maximálna starostlivosť o matku, takže umiestnenie detskej postieľky robiť a pohodlné pre rodičov a ich omrvinky.
Tam, kde by mala byť detská postieľka

No, to obytná plocha umožňuje detské postele prideliť priestor pre novorodencov, ale náhlenie na opravu u detí to nestojí. Pediatri a psychológovia hovoria, že to pravé miesto pre detskú postieľku iba raz.

Pre dieťa úspešne rozvíjať v prvom roku svojho života, musí zostať v blízkosti rodičov.