Prvý v zozname nástrojov

Circle Neck
Prvý v zozname nástrojov, ktoré vám dieťa, aby zostali na vode, je kruh pre krk, pretože sa odporúča používať tie najmenšie deti od 4 mesiacov do 3 rokov. Samozrejme, že s rastom potreby dieťaťa ku kúpe vhodnú veľkosť kruhu, ktorý bude hlavnou podmienkou pre bezpečnosť dieťaťa. Iba správne vybraný okruh držať dieťa na vode, nenechať ho utopiť.
detskie-krovati-har_kov-26662b
Nafukovací bazén
Ak dieťa sedí s istotou, ten si iste poteší nafukovací bazén, ktorý bude mať chlapca veľa zábavy a pomôcť vyrovnať sa s letným teplom. Veľkosť bazéna by mal byť vybraný na základe veku dieťaťa. Pre tých najmenších by mala byť vybraná bazén, hĺbka nepresahuje 25 cm. Preto sa staršie dieťa lacne detske postielky, tým väčšia by mala byť veľkosť bazéna. Môžete si kúpiť rodinný verziu, šírku 2 metre.

Nafukovacie Walkers
Tento plávajúci prostriedkom je gumový krúžok s uzavretým dnom, v ktorom je umiestnené nožných otvorov. Nafukovacie chodítka sú vhodné pre deti staršie ako 1 rok a umožňujú pohyb vo vode. Každý model zodpovedá vekovej a hmotnostnej kategórie dieťaťa. Je veľmi dôležité, aby sa dieťa sedí v sebavedomý chodítko, inak to môže obrátiť hore nohami.

Nafukovacia vesta
Oveľa lepšia alternatíva je chodec nafukovacia vesta, ktorá umožní dieťaťu prispôsobiť rýchlejšie vo vode a utopenia. V nej sa dieťa ponorí do vody na úrovni hrudníka, ktorý neumožňuje lacne detske postielky, aby utopiť. Vesta musí byť vybavená silným prackami bezpečne upevnenie na dieťa. Je dôležité mať kvalitný bránu, pretože jeho funkciou je držanie dieťaťa krk nad vodou.
Nafukovacia vesta musí byť zakúpená iba pre tie deti, ktoré sa neboja vody, pretože do vody, dieťa, akonáhle je úplne ponorený.

Nafukovacie rukávy
Funkcie vykonáva oversleeves identickú nafukovacie vestu lacne detske postielky, a držať dieťa vo vode rovnakým spôsobom. Špunty do uší sú vhodné pre deti od 3 rokov. K dispozícii je tiež veľmi dôležité, aby si ich vybral podľa veľkosti dieťaťa. Nenakupujte rukávy, nesnažte sa ich na dieťa, pretože v prípade, že veľkosť bude väčšia, dokonca mierne, budú skĺznuť rukoväte.

Nafukovací kruh
Ako páskami na rukávoch, gumový krúžok je určený pre deti lacne detske postielky od 3 rokov. Vzhľadom k tomu, že je nemožné, aby sa pokúsila, keď si kúpite by sa mala riadiť jeho priemeru, ktorý sa môže vypočítať vydelením obvod pása tromi dieťa. Nafukovacie koleso vhodné kúpiť tie deti, ktoré sa naučili plávať, aj keď nie moc dobre, pretože pri plávaní môžete ľahko pustiť.