Pre tých, ktorí sú starší

Rozmery matraca by mala byť presne zodpovedala veľkosti postele. Ak tam bude viac matrace detská postieľka neodvratný konvexnost a konkávnosť, tj Chrbtica dieťa bude ohrozené zakrivenie. Ak je veľkosť je menšia ako matrace, matrac je “visí” v postieľke, ktorá je veľmi nevhodné, a to aj v medzere medzi postieľky a matrace by mohla byť prilepené pera alebo nohy dieťa.

U detí starších ako tri roky a požiadavky na komfort, sú omnoho vyššie ako najmenší – matrac je príliš tvrdý môže spôsobiť ich problémy so spánkom. Okrem toho, deti milujú hrať žarty, skok na matrac, a príliš tvrdý matrac – nie je tou najlepšou voľbou pre vonkajšie hry. Takže si musíte vybrať matrac, ktorá bude poskytovať nielen pohodlie a komfort Vášho dieťaťa počas spánku, ale tiež bude mať dostatočnú tuhosť pre vytvorenie zdravého pohybového aparátu. Je dôležité, že matrac je zároveň praktické, je pevný a šetrný k životnému prostrediu.

8

V tomto prípade, fit pružinové matrace a nepružné, z ktorých oba sú dobré, a nie je tak dôležité, ktorý z nich si vyberiete. Dôležité je, že matrac bol celkom tvrdý a odolný, pohodlný a hladký povrch.

Pružinové matrace

Medzi pružinové matrace je lepšie vybrať si matrac s nezávislým jarnou blokom. Každú jar pracuje nezávisle, takže to matrace dá efekt “hojdací sietí” a nežiaduce vibračných pohybov. Springs otvorenie a zatvorenie v rôznych častiach tela, rôznymi spôsobmi, napríklad v dôsledku chrbtice dieťaťa, je v dokonale plochom stave. Avšak predpokladá sa, že pružina modelu menej praktické – aspoň v prípade, že skok, sú pomerne ľahko poškodiť.